Ostaa MAX16034PLB29+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Kynnys: | 2.93V |
|---|---|
| Tyyppi: | Battery Backup Circuit |
| Toimittaja Device Package: | 10-µDFN (2x2) |
| Sarja: | - |
| Nollaa aikakatkaisu: | 140 ms Minimum |
| asettaa uudelleen: | Active Low |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 10-WFDFN |
| ulostulo: | Open Drain or Open Collector |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Jännitteet valvoman: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX16034PLB29+T |
| Laajennettu kuvaus: | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel 10-µDFN (2x2) |
| Kuvaus: | IC BATTERY BACKUP 2.93V 10-UDFN |
| Email: | [email protected] |