Ostaa MAX1664EUP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | Adjustable |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 20-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 3 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX1664EUP |
| Laajennettu kuvaus: | - Converter, LCD Voltage Regulator IC 3 Output 20-TSSOP |
| Kuvaus: | IC AMLCD SUPPLY 20-TSSOP |
| Sovellukset: | Converter, LCD |
| Email: | [email protected] |