Ostaa MAX16815ATT+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 6.5V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 40V |
| Voltage - lähtö: | 39.6V |
| Tyyppi: | Linear |
| topologia: | - |
| Toimittaja Device Package: | 6-TDFN-EP (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX16815ATT+T |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 100mA 6-TDFN-EP (3x3) |
| himmennys: | PWM |
| Kuvaus: | IC LED DRVR LIN DIM 100MA 6TDFN |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 100mA |
| Sovellukset: | Backlight, Lighting, Signage |
| Email: | [email protected] |