Ostaa MAX16821AATI+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 4.75V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 28V |
| Voltage - lähtö: | - |
| Tyyppi: | DC DC Controller |
| topologia: | SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Toimittaja Device Package: | 28-TQFN (5x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX16821AATI+ |
| Sisäinen kytkin (s): | No |
| Taajuus: | 125kHz ~ 1.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 28-TQFN (5x5) |
| himmennys: | PWM |
| Kuvaus: | IC LED DRVR CTRLR DIM 30A 28TQFN |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | - |
| Sovellukset: | Backlight |
| Email: | [email protected] |