Ostaa MAX16838BAUP+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 4.75V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 40V |
| Voltage - lähtö: | 39.5V |
| Tyyppi: | DC DC Regulator |
| topologia: | SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Toimittaja Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX16838BAUP+ |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | 200kHz ~ 2MHz |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 150mA 20-TSSOP-EP |
| himmennys: | PWM |
| Kuvaus: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 20TSSOP |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 150mA |
| Sovellukset: | Automotive, Backlight |
| Email: | [email protected] |