Ostaa MAX16939ATESB/V+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 1V (3.3V) |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | 10V |
| Jännite - tulo (Min): | 3.5V |
| Jännite - tulo (Max): | 36V |
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | No |
| Toimittaja Device Package: | 16-TQFN (5x5) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q100 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-WDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Adjustable (Fixed) |
| Output Configuration: | Positive |
| Muut nimet: | MAX16939ATESB/V MAX16939ATESB/V-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX16939ATESB/V+ |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 220kHz ~ 2.2MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable (Fixed) 1V (3.3V) 1 Output 3.5A 16-WDFN Exposed Pad |
| Kuvaus: | IC REG BUCK 3.3V/ADJ 2.5A 16TQFN |
| Nykyinen - Tuotos: | 3.5A |
| Email: | [email protected] |