Ostaa MAX17501EATB+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - tulo (Min): | 4.5V |
| Jännite - tulo (Max): | 60V |
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | Yes |
| Toimittaja Device Package: | 10-TDFN (3x2) |
| Sarja: | Himalaya |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive |
| Muut nimet: | MAX17501EATB+T-ND MAX17501EATB+TTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX17501EATB+T |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 600kHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 10-WFDFN Exposed Pad |
| Kuvaus: | IC REG BCK 3.3V 0.5A SYNC 10TDFN |
| Nykyinen - Tuotos: | 500mA |
| Email: | [email protected] |