Ostaa MAX17600AUA+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4 V ~ 14 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-uMax-EP |
| Sarja: | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen): | 40ns, 25ns |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| input Frequency: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX17600AUA+ |
| Logiikkajännite - VIL, VIH: | 0.8V, 2.1V |
| Syötetyyppi: | Inverting |
| Porttityyppi: | N-Channel MOSFET |
| Laajennettu kuvaus: | Low-Side Gate Driver IC Inverting 8-uMax-EP |
| Driven Configuration: | Low-Side |
| Kuvaus: | IC MOSFET DRVR 4A DUAL 8UMAX |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink): | 4A, 4A |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max): | Independent |
| Email: | [email protected] |