Ostaa MAX1774EEI+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 1V, 1.25V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | 5V, 5.5V |
| Jännite - tulo (Min): | 2.7V |
| Jännite - tulo (Max): | 28V |
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | Yes |
| Toimittaja Device Package: | 28-QSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Adjustable |
| Output Configuration: | Positive |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX1774EEI+T |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 1.25MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V, 1.25V 2 Output 1.5A, 2A 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Kuvaus: | IC REG BCK ADJ 1.5A/2A DL 28QSOP |
| Nykyinen - Tuotos: | 1.5A, 2A |
| Email: | [email protected] |