Ostaa MAX1898EUB41 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö (maksimi): | 12V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 10-uMAX |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | Timer |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Solujen määrä: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX1898EUB41 |
| liitäntä: | - |
| Vianmääritys: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Charger IC Lithium-Ion 10-uMAX |
| Kuvaus: | IC BATTERY CHARGER UMAX |
| Nykyinen - Lataaminen: | Constant - Programmable |
| Latausvirta - Max: | 1.4A |
| Akun jännite: | 4.1V |
| akku kemia: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |