Ostaa MAX192AEWP+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Supply Source: | Single Supply |
|---|---|
| Jännite - Supply: | ±5V |
| Tyyppi: | Data Acquisition System (DAS), ADC |
| Toimittaja Device Package: | 20-SOIC |
| Sarja: | - |
| Näytteenottotaajuus (Per Second): | 133k |
| Resolution (Bits): | 10 b |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX192AEWP+T |
| Laajennettu kuvaus: | Data Acquisition System (DAS), ADC 10 bit 133k MICROWIRE™, QSPI™, Serial, SPI™ 20-SOIC |
| Kuvaus: | IC ADC 10BIT SERIAL 20-SOIC |
| data Interface: | MICROWIRE™, QSPI™, Serial, SPI™ |
| Email: | [email protected] |