Ostaa MAX1947ETA18+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 1.8V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - tulo (Min): | 0.7V |
| Jännite - tulo (Max): | 3.6V |
| topologia: | Boost |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | Yes |
| Toimittaja Device Package: | 8-TDFN-EP (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX1947ETA18+ |
| toiminto: | Step-Up |
| Taajuus - Switching: | Up to 2MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 273mA 8-WDFN Exposed Pad |
| Kuvaus: | IC REG BST 1.8V 273MA SYNC 8TDFN |
| Nykyinen - Tuotos: | 273mA |