Ostaa MAX256ASA+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Load: | 3 V ~ 5.5 V |
| teknologia: | Power MOSFET |
| Toimittaja Device Package: | 8-SO Exposed Pad |
| Sarja: | - |
| Rds On (Typ): | 500 mOhm LS + HS |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Output Configuration: | Half Bridge (2) |
| Muut nimet: | MAX256ASA+T-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX256ASA+T |
| Kuormatyyppi: | Inductive |
| liitäntä: | Logic |
| ominaisuudet: | Internal Oscillator, Watchdog Timer |
| Vianmääritys: | ESD, Over Temperature, UVLO |
| Laajennettu kuvaus: | Half Bridge (2) Driver Transformers Power MOSFET 8-SO Exposed Pad |
| Kuvaus: | IC DRVR H-BRIDGE 8-SOIC |
| Nykyinen - Huipputeho: | - |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 1A |
| Sovellukset: | Transformers |
| Email: | [email protected] |