Ostaa MAX275AEPP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.74 V ~ 11 V, ±2.37 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 20-PDIP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Muut nimet: | Q2193027 |
| Lukumäärä Suodattimet: | 2 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX275AEPP |
| Taajuus - Cutoff tai keskus: | 300kHz |
| Suodatintyyppi: | Continuous, Band Pass Low Pass |
| suodattimien järjestys: | 4th |
| Kuvaus: | IC FILTER L-PASS 20-DIP |
| Email: | [email protected] |