Ostaa MAX310CPE+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 9 V ~ 36 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | ±4.5 V ~ 18 V |
| Vaihtokytkentä: | - |
| Toimittaja Device Package: | 16-PDIP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 250 Ohm |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 8:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX310CPE+ |
| ominaisuudet: | Break-Before-Make |
| Laajennettu kuvaus: | Video Switch IC 1 Channel 16-PDIP |
| Kuvaus: | IC VIDEO MULTIPLEXER 8X1 16DIP |
| Sovellukset: | Video |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |