Ostaa MAX3111ECNI BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 28-PDIP |
| Standardit: | - |
| Sarja: | - |
| protokolla: | RS232, RS485 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX3111ECNI |
| liitäntä: | SPI, UART |
| toiminto: | Controller |
| Laajennettu kuvaus: | RS232, RS485 Controller SPI, UART Interface 28-PDIP |
| Kuvaus: | IC TXRX RS232 SPI INT-CAP 28-DIP |
| Nykyinen - Supply: | 600µA |
| Email: | [email protected] |