Ostaa MAX3311EUB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Transceiver |
| Toimittaja Device Package: | 10-uMAX |
| Sarja: | - |
| Vastaanottimen hystereesi: | 500mV |
| protokolla: | RS232 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 1/1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX3311EUB |
| Laajennettu kuvaus: | 1/1 Transceiver Full RS232 10-uMAX |
| duplex: | Full |
| Kuvaus: | IC TXRX RS232 460KBPS 10-UMAX |
| Datanopeus: | 460Kbps |
| Email: | [email protected] |