Ostaa MAX3421EEHJ+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 32-TQFP (5x5) |
| Standardit: | USB 2.0 |
| Sarja: | - |
| protokolla: | USB |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 32-TQFP |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX3421EEHJ+ |
| liitäntä: | SPI |
| toiminto: | Controller |
| Laajennettu kuvaus: | USB Controller USB 2.0 SPI Interface 32-TQFP (5x5) |
| Kuvaus: | IC USB PERIPH/HOST CNTRL 32TQFP |
| Nykyinen - Supply: | 15mA |
| Email: | [email protected] |