Ostaa MAX34451ETN+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | - |
| Toimittaja Device Package: | 56-TQFN (7x7) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX34451ETN+ |
| Laajennettu kuvaus: | Power Supply Controller Base Station-Networking Line Cards, Servers 56-TQFN (7x7) |
| Kuvaus: | IC MONITOR PMBUS 16CH V/I TQFN |
| Nykyinen - Supply: | 18mA |
| Sovellukset: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| Email: | [email protected] |