Ostaa MAX3625BEUG+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 24-TSSOP-EP |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 2:3 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| ulostulo: | LVPECL |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | MAX3625BEUG+T |
| Päätarkoitus: | Ethernet, Fibre Channel |
| panos: | LVCMOS, Crystal |
| Taajuus - Max: | 318.75MHz |
| Differential - Input: Tuotos: | No/Yes |
| Kuvaus: | IC CLOCK GENERATOR PREC 24TSSOP |
| Email: | [email protected] |