Ostaa MAX3656ETG-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Toimittaja Device Package: | 24-TQFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX3656ETG-T |
| Laajennettu kuvaus: | Laser Driver IC 2.5Gbps 1 Channel 3 V ~ 3.6 V 24-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC LASER DRIVER QFN |
| Datanopeus: | 2.5Gbps |
| Nykyinen - Supply: | 40mA |
| Nykyinen - Modulaatio: | 85mA |
| Nykyinen - Bias: | 70mA |
| Email: | [email protected] |