Ostaa MAX3863ETJ+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.15 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Toimittaja Device Package: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX3863ETJ+ |
| Laajennettu kuvaus: | Laser Driver IC 2.7Gbps 1 Channel 3.15 V ~ 3.6 V 32-TQFN-EP (5x5) |
| Kuvaus: | IC LASR DRVR 2.7GBPS 3.6V 32TQFN |
| Datanopeus: | 2.7Gbps |
| Nykyinen - Supply: | 58mA |
| Nykyinen - Modulaatio: | 80mA |
| Nykyinen - Bias: | 100mA |
| Email: | [email protected] |