Ostaa MAX3946ETG+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.85 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Laser Diode Driver |
| Toimittaja Device Package: | 24-TQFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX3946ETG+ |
| Laajennettu kuvaus: | Laser Driver IC 11.3Gbps 1 Channel 2.85 V ~ 3.63 V 24-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC LASER DVR SFP 11.3GBPS 24TQFN |
| Datanopeus: | 11.3Gbps |
| Nykyinen - Supply: | 68mA |
| Nykyinen - Modulaatio: | 80mA |
| Nykyinen - Bias: | 80mA |
| Email: | [email protected] |