Ostaa MAX4031EEUD+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 14-TSSOP |
| Muutosnopeus: | 115 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Lukumäärä Circuits: | 3 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX4031EEUD+ |
| Kuvaus: | IC OP AMP TRPL 144MHZ 14-TSSOP |
| Nykyinen - Supply: | 12mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 100mA |
| Sovellukset: | General Purpose |
| 3dB kaistanleveys: | 144MHz |
| Email: | [email protected] |