Ostaa MAX4210EEUA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Input: | 4 V ~ 28 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-uMAX |
| Sarja: | - |
| Mittausmenetelmä: | High-Side |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX4210EEUA |
| toiminto: | Current Monitor |
| Laajennettu kuvaus: | Current Monitor Regulator High-Side 8-uMAX |
| Kuvaus: | IC CURRENT MONITOR 1.5% 8MSOP |
| Nykyinen - Tuotos: | - |
| tarkkuus: | ±0.5% |
| Email: | [email protected] |