Ostaa MAX4299EWP+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 20-SOIC |
| tekniset tiedot: | Class AB |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kanavien lukumäärä: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX4299EWP+T |
| liitäntä: | Analog |
| toiminto: | Line Driver |
| Laajennettu kuvaus: | Audio Line Driver 2 Channel 20-SOIC |
| Kuvaus: | IC DVR/STEREO W/MIC/REG 20-SOIC |
| Sovellukset: | Pre-Amplifier |
| Email: | [email protected] |