Ostaa MAX4359EWG+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | - |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | ±4.5 V ~ 5.5 V |
| Vaihtokytkentä: | - |
| Toimittaja Device Package: | 24-SOIC |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 4:4 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX4359EWG+ |
| ominaisuudet: | Bi-Directional, Buffered, T-Switch Configuration |
| Laajennettu kuvaus: | Video Switch IC 1 Channel 24-SOIC |
| Kuvaus: | IC VIDEO CROSSPOINT SWIT 24SOIC |
| Sovellukset: | Video |
| 3dB kaistanleveys: | 65MHz |
| Email: | [email protected] |