Ostaa MAX4378FAUD-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 3 V ~ 28 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 14-TSSOP |
| Muutosnopeus: | 10 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX4378FAUD-T |
| Laajennettu kuvaus: | Current Sense Amplifier 4 Circuit 14-TSSOP |
| Kuvaus: | IC OPAMP CUR SENS 1.7MHZ 14TSSOP |
| Nykyinen - Supply: | 1mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | - |
| Nykyinen - Input Bias: | 800µA |
| vahvistin Tyyppi: | Current Sense |
| 3dB kaistanleveys: | 1.7MHz |
| Email: | [email protected] |