Ostaa MAX4389EXT+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 11 V, ±2.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | SC-70-6 |
| Muutosnopeus: | 500 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Muut nimet: | MAX4389EXT+ MAX4389EXT+TCT MAX4389EXT+TCT-ND MAX4389EXTT |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX4389EXT+T |
| Kuvaus: | IC OP AMP 85MHZ R-R SC70-6 |
| Nykyinen - Supply: | 6mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 95mA |
| Sovellukset: | Voltage Feedback |
| 3dB kaistanleveys: | 85MHz |
| Email: | [email protected] |