Ostaa MAX4418EUD+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 500µV |
| Toimittaja Device Package: | 14-TSSOP |
| Muutosnopeus: | 200 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX4418EUD+ |
| Laajennettu kuvaus: | Voltage Feedback Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-TSSOP |
| Kuvaus: | IC OPAMP VFB 400MHZ RRO 14TSSOP |
| Nykyinen - Supply: | 1.6mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 75mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 1.3µA |
| vahvistin Tyyppi: | Voltage Feedback |
| 3dB kaistanleveys: | 400MHz |
| Email: | [email protected] |