Ostaa MAX4685EBC+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 50ns, 30ns |
| Vaihtokytkentä: | SPDT |
| Toimittaja Device Package: | 12-UCSP (2.02x1.54) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | 12-WFBGA, CSP |
| Muut nimet: | MAX4685EBC+ MAX4685EBC+TCT MAX4685EBC+TCT-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 800 mOhm |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 2:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX4685EBC+T |
| Laajennettu kuvaus: | 2 Circuit IC Switch 2:1 800 mOhm 12-UCSP (2.02x1.54) |
| Kuvaus: | IC SWITCH DUAL SPDT 12UCSP |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 1nA |
| ylikuuluminen: | -68dB @ 100kHz |
| Lataa injektio: | 200pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 60 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 84pF, 37pF |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |