Ostaa MAX4747ETE+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 2 V ~ 11 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 85ns, 45ns |
| Vaihtokytkentä: | SPST - NO |
| Toimittaja Device Package: | 16-TQFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 25 Ohm |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 1:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX4747ETE+T |
| Laajennettu kuvaus: | 4 Circuit IC Switch 1:1 25 Ohm 16-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC SWITCH ANLG QUAD SPDT 16TQFN |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 100pA |
| ylikuuluminen: | -84dB @ 1MHz |
| Lataa injektio: | 9pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 100 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 20pF, 20pF |
| 3dB kaistanleveys: | 250MHz |
| Email: | [email protected] |