Ostaa MAX4754ETE+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 140ns, 50ns |
| Vaihtokytkentä: | SPDT |
| Toimittaja Device Package: | 16-TQFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 850 mOhm |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 2:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX4754ETE+ |
| Laajennettu kuvaus: | 4 Circuit IC Switch 2:1 850 mOhm 16-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC SWITCH QUAD SPDT 16TQFN |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 4nA |
| ylikuuluminen: | -90dB @ 100kHz |
| Lataa injektio: | 300pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 100 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 180pF, 300pF |
| 3dB kaistanleveys: | 10MHz |
| Email: | [email protected] |