Ostaa MAX4782ETE+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 1.6 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 25ns, 15ns |
| Vaihtokytkentä: | SP4T |
| Toimittaja Device Package: | 16-TQFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 1 Ohm |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 4:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX4782ETE+ |
| Laajennettu kuvaus: | 2 Circuit IC Switch 4:1 1 Ohm 16-TQFN (3x3) |
| Kuvaus: | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16TQFN |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 2nA |
| ylikuuluminen: | -80dB @ 1MHz |
| Lataa injektio: | -110pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 300 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 38pF, 158pF |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |