Ostaa MAX4785EXK+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Input: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | SC-70-5 |
| Sarja: | - |
| Mittausmenetelmä: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Muut nimet: | MAX4785EXK+T-ND MAX4785EXK+TTR MAX4785EXKT |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX4785EXK+T |
| toiminto: | Current Limiting |
| Laajennettu kuvaus: | Current Limiting Regulator 50mA SC-70-5 |
| Kuvaus: | IC SWITCH 1X1 SC70-5 |
| Nykyinen - Tuotos: | 50mA |
| tarkkuus: | - |
| Email: | [email protected] |