Ostaa MAX4811CTN+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 56-TQFN-EP (7x7) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX4811CTN+T |
| Laajennettu kuvaus: | Medical Ultrasound Imaging, Sonar PMIC 56-TQFN-EP (7x7) |
| Kuvaus: | IC PULSAR DIGITAL DUAL 56TQFN |
| Nykyinen - Supply: | 36mA |
| Sovellukset: | Medical Ultrasound Imaging, Sonar |
| Email: | [email protected] |