Ostaa MAX4852ETE+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 60ns, 40ns |
| Vaihtokytkentä: | SPDT |
| Toimittaja Device Package: | 16-TQFN (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 4.5 Ohm |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 2:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX4852ETE+T |
| Laajennettu kuvaus: | 2 Circuit IC Switch 2:1 4.5 Ohm 16-TQFN (3x3) |
| Kuvaus: | IC SWITCH DUAL SPDT 16TQFN |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 2nA |
| ylikuuluminen: | -95dB @ 1MHz |
| Lataa injektio: | 8pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 100 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 20pF |
| 3dB kaistanleveys: | 100MHz |
| Email: | [email protected] |