Ostaa MAX5006BCUB+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3.3V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 4 V ~ 5.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 10-uMAX |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX5006BCUB+T |
| Laajennettu kuvaus: | - LDO (Linear), USB Voltage Regulator IC 1 Output 10-uMAX |
| Kuvaus: | IC REG USB LDO 150MA 10-UMAX |
| Sovellukset: | LDO (Linear), USB |
| Email: | [email protected] |