Ostaa MAX5022EUT-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | 11 V ~ 28 V |
|---|---|
| topologia: | Flyback, Forward Converter |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | No |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-6 |
| Sarja: | - |
| Sarjaliitännät: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-6 |
| lähtö Tyyppi: | Transistor Driver |
| Lähtövaiheet: | 1 |
| Output Configuration: | Positive, Isolation Capable |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX5022EUT-T |
| toiminto: | Step-Up/Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 262kHz |
| Laajennettu kuvaus: | Flyback, Forward Converter Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC SOT-23-6 |
| Täyttökierros (maksimi): | 75% |
| Kuvaus: | IC REG CTRLR MULT TOP SOT23-6 |
| Ohjaustoiminnot: | - |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |