Ostaa MAX5040EUB-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 10-uMAX |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX5040EUB-T |
| Laajennettu kuvaus: | Processor PMIC 10-uMAX |
| Kuvaus: | IC CNTRLR VOLT TRACK 10-UMAX |
| Nykyinen - Supply: | 1.3mA |
| Sovellukset: | Processor |
| Email: | [email protected] |