Ostaa MAX5051AUI-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | 11 V ~ 76 V |
|---|---|
| topologia: | Flyback, Forward Converter |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | Yes |
| Toimittaja Device Package: | 28-TSSOP-EP |
| Sarja: | - |
| Sarjaliitännät: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Transistor Driver |
| Lähtövaiheet: | 1 |
| Output Configuration: | Positive, Isolation Capable |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX5051AUI-T |
| toiminto: | Step-Up/Step-Down |
| Taajuus - Switching: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Flyback, Forward Converter Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 28-TSSOP-EP |
| Täyttökierros (maksimi): | 48% |
| Kuvaus: | IC REG CTRLR MULT TOP 28TSSOP |
| Ohjaustoiminnot: | Frequency Control, Soft Start |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |