Ostaa MAX5101BEUE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 16-TSSOP |
| asettumisaika: | 6µs (Typ) |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | Internal |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Voltage - Buffered |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| D / A-muuntimien määrä: | 3 |
| Lukumäärä Bits: | 8 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX5101BEUE |
| INL / DNL (LSB): | ±2 (Max), ±1 (Max) |
| Laajennettu kuvaus: | 8 Bit Digital to Analog Converter 3 16-TSSOP |
| Differentiaaliulostulo: | No |
| Kuvaus: | IC DAC TRPLE PARALL 8BIT 16TSSOP |
| data Interface: | Parallel |
| Arkkitehtuuri: | String DAC |
| Email: | [email protected] |