Ostaa MAX535BEUA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 5V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 5V |
| Toimittaja Device Package: | 8-uMAX |
| asettumisaika: | 16µs (Typ) |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | External |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Voltage - Buffered |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| D / A-muuntimien määrä: | 1 |
| Lukumäärä Bits: | 13 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX535BEUA |
| INL / DNL (LSB): | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| Laajennettu kuvaus: | 13 Bit Digital to Analog Converter 1 8-uMAX |
| Differentiaaliulostulo: | No |
| Kuvaus: | IC DAC LP V-OUT 13BIT 8-UMAX |
| data Interface: | SPI |
| Arkkitehtuuri: | R-2R |
| Email: | [email protected] |