Ostaa MAX6072AAUB25+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 1.25V, 2.5V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - Input: | 2.75 V ~ 5.5 V |
| Toleranssi: | ±0.05% |
| lämpötila kerroin: | 6ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 10-uMAX |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | Series |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz: | 5µVrms, 6µVrms |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz: | 3.6µVp-p, 4.8µVp-p |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX6072AAUB25+T |
| Laajennettu kuvaus: | Series Voltage Reference IC ±0.05% 10mA 10-uMAX |
| Kuvaus: | IC VREF SERIES 2.5V/1.25V UMAX |
| Nykyinen - Supply: | 260µA, 320µA |
| Nykyinen - Tuotos: | 10mA |
| Nykyinen - Cathode: | - |
| Email: | [email protected] |