Ostaa MAX6604AATA+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| topologia: | - |
| Toimittaja Device Package: | 8-TDFN (2x3) |
| Sarja: | - |
| anturin tyyppi: | Internal |
| Sensing Lämpötila: | -20°C ~ 125°C |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | 2-Wire Serial, I²C/SMBUS |
| Output Fan: | No |
| Output Alarm: | Yes |
| Muut nimet: | MAX6604AATA+ MAX6604AATA+TTR MAX6604AATA+TTR-ND |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX6604AATA+T |
| toiminto: | Temp Monitoring System (Sensor), DIMM DDR Memory |
| Laajennettu kuvaus: | Temp Monitoring System (Sensor), DIMM DDR Memory -20°C ~ 125°C Internal Sensor 2-Wire Serial, I²C/SMBUS Output 8-TDFN (2x3) |
| Kuvaus: | IC TEMP SENSOR DDR MEMORY 8TDFN |
| tarkkuus: | ±3°C(Max) |
| Email: | [email protected] |