Ostaa MAX6975ATL+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 3V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 3.6V |
| Voltage - lähtö: | 7V |
| Tyyppi: | Linear |
| topologia: | Shift Register |
| Toimittaja Device Package: | 40-TQFN-EP (6x6) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 24 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX6975ATL+T |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | 33MHz |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 24 Output Linear Shift Register 30mA 40-TQFN-EP (6x6) |
| himmennys: | - |
| Kuvaus: | IC LED DRIVER LINEAR 30MA 40TQFN |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 30mA |
| Sovellukset: | Signage |
| Email: | [email protected] |