Ostaa MAX7219EWG+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 24-SOIC |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX7219EWG+ |
| liitäntä: | 4-Wire Serial |
| näytön tyyppi: | LED |
| Numeroita tai merkkejä: | 8 Digits |
| Kuvaus: | IC LED DISPLAY DVR 8DGT 24-SOIC |
| Nykyinen - Supply: | 330mA |
| kokoonpano: | 7 Segment + DP |
| Email: | [email protected] |