Ostaa MAX7300ATL+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 40-TQFN-EP (6x6) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Push-Pull |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| I / O-numero: | 28 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX7300ATL+T |
| keskeytys Output: | Yes |
| liitäntä: | I²C |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | I/O Expander 28 I²C 40-TQFN-EP (6x6) |
| Kuvaus: | IC I/O EXPANDER 2WIRE 40TQFN |
| Nykyinen - Lähdön lähde / Sink: | 4.5mA, 10mA |
| Kellotaajuus: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |