Ostaa MAX7313DAEG+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 24-QSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Open Drain |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| I / O-numero: | 16 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX7313DAEG+ |
| keskeytys Output: | Yes |
| liitäntä: | I²C, SMBus |
| ominaisuudet: | PWM |
| Laajennettu kuvaus: | I/O Expander 16 I²C, SMBus 24-QSOP |
| Kuvaus: | IC EXPANDER 16PORT 24QSOP |
| Nykyinen - Lähdön lähde / Sink: | 50mA |
| Kellotaajuus: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |