Ostaa MAX732MJA/883B BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 12V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - tulo (Min): | 4.5V |
| Jännite - tulo (Max): | 9.3V |
| topologia: | Boost |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | No |
| Toimittaja Device Package: | 8-CERDIP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 26 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX732MJA/883B |
| toiminto: | Step-Up |
| Taajuus - Switching: | 170kHz |
| Laajennettu kuvaus: | Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 200mA 8-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Kuvaus: | IC REG BOOST 12V 0.2A COTS |
| Nykyinen - Tuotos: | 200mA |
| Email: | [email protected] |